Kurs z języka polskiego z przeznaczeniem dla osób, które szkołę średnią ukończyły przed laty, lecz egzamin maturalny chciałyby zdać w maju 2019 roku. Kurs obejmuje 35 sześćdziesięciominutowych spotkań na żywo z nauczycielem poświęconych literaturze oraz 10 godzin warsztatów polegających na rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. W ramach kursu w styczniu 2019 roku odbędzie się próbna matura. Wszystkie szczegóły dotyczące zapisu zostały zamieszczone w naszej ofercie.Tutaj mieści się Dział Obsługi Maturzysty po latach. To znajdziesz aktualne informacje dotyczące bieżących spraw i organizacji nauki. Tu też zadawaj pytania na temat platformy i wszelkich spraw organizacyjnych.

 Jesienna edycja kursu języka polskiego dla osób, które szkołę średnią ukończyły przed laty, lecz egzamin maturalny chciałyby zdać w maju 2021 roku. Kurs obejmuje 35 sześćdziesięciominutowych spotkań na żywo z nauczycielem poświęconych literaturze oraz 9 godzin warsztatów polegających na rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. W ramach kursu w lutym 2021 roku odbędzie się próbna matura. Wszystkie szczegóły dotyczące zapisu zostały zamieszczone w naszej ofercieCo możesz zrobić na start przed kursami do matury 2024:

Możesz przypomnieć sobie podstawy matematyki: ułamki, pierwiastki, potęgi. Są bardzo ważne aby iść ze zrozumieniem przez kolejne matematyczne działy.

Możesz poćwiczyć angielski wypróbowując różne ciekawe narzędzia e-learningowe.

A jeśli uczyłeś się kiedyś rosyjskiego - sprawdzić i przekonać się jak wiele dalej rozumiesz. Możesz powtórzyć alfabet, podstawy gramatyki, trochę słówek. 

Wolisz literaturę? Możesz dzięki odpowiednim wskazówkom wyruszyć po pierwsze lektury i przeczytać je we właściwy - już nieco analityczny sposób. Dowiedz się również czym jest owa niezbędna na maturze analiza i interpretacja.